Kredyt gotówkowy Szczecin – bezpłatne porównanie

Szukasz taniego kredytu gotówkowego w Szczecinie? Nie wiesz który bank ma najlepszą ofertę? Sprawdzimy to dla Ciebie za darmo!

O kredycie gotówkowym w Szczecinie słów kilka

Chodząc po Szczecinie na każdym kroku można napotkać się na bank, który oferuje kredyt gotówkowy. Jest to jeden z najchętniej reklamowanych oraz popularnych kredytów. Jeszcze kilka lat temu był on dostępny praktycznie w każdym banku, na tak zwany „dowód”. Klienci nie musieli wtedy dokumentować swoich dochodów, bo bankom wystarczało zwykłe oświadczenie.

W ostatnich latach sytuacja jednak uległa zmianie i obecnie banki wymagają już potwierdzenia uzyskiwania dochodu. Można to zrobić za pomocą zaświadczenia, wyciągów z konta, potwierdzenia wpływów na konto, PIT, a nawet druków RMUA. Przy umowie o pracę banki zawsze biorą pod uwagę średnią z 3 ostatnich miesięcy. Jedynie w przypadku przedstawienia przez klienta PIT-u będzie ona liczona z 12 miesięcy, których dotyczy rozliczenie.


W przypadku innych źródeł dochodu, średnia może być liczona z 6 lub 12 miesięcy, a w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, nawet z 2 ostatnich lat. Każdy bank ma swoją wewnętrzną procedurę, dlatego warto współpracować z kimś, kto doskonale się w nich orientuje. Jedną z możliwości jest skorzystanie z usług, którą oferują Eksperci Kredytowi ze Szczecina. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaoszczędzić przede wszystkim mnóstwo czasu, ponieważ otrzymamy od nich kompletną pomoc i zostaniemy przez nich poprowadzeni przez cały proces ubiegania się o kredyt gotówkowy.


 
  • 8:00 - 17:00
  • nieczynne

Kredyt gotówkowy - co to jest?

Kredyt gotówkowy jest jednym z rodzajów kredytów konsumpcyjnych. Najczęściej udzielany jest na cel dowolny, chociaż w niektórych przypadkach ten cel może być ściśle określony, np. kredyt na telewizor czy kredyt na samochód. Wówczas nie może on być wykorzystany na coś innego. Jeżeli jednak nie ma ściśle określonego celu, wówczas klient nie musi informować banku, na co zamierza przeznaczyć pożyczone pieniądze.


Kredyt gotówkowy w Szczecinie nie wymaga żadnego zabezpieczenia. Z jednej strony jest to znaczne ułatwienie, ale z drugiej sprawia, że jest zdecydowanie droższy, niż np. pożyczka hipoteczna. Charakteryzuje się również tym, że można go bardzo szybko załatwić. Średnio wszelkie formalności trwają 1-2 dni, chociaż istnieją sytuacje, w których udaje się załatwić go w ciągu godziny. Klient musi jednak posiadać przy sobie wszystkie wymagane dokumenty.

Maksymalnie można go zaciągnąć na 10 lat, chociaż nie wszystkie banki oferują taką możliwość. Większość pożyczy nam pieniądze na 7-8 lat. W każdej chwili można go wcześniej spłacić i nie ma z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.


Wpływ na cenę kredytu gotówkowego ma oprocentowanie nominalne, prowizja oraz opłaty dodatkowe, takie jak różnego rodzaju ubezpieczenia. W przypadku kredytów na krótszy okres można skorzystać z oprocentowania stałego, natomiast przy tych dłuższych będzie ono zawsze zmienne. Oznacza to, że rata może ulec zmianie – zmniejszyć się lub zwiększyć, w zależności od tego, jak zachowują się stopy procentowe.

Kredyt gotówkowy w Szczecinie - czy warto go zaciągnąć?

Decyzja o skorzystaniu z kredytu gotówkowego powinna być bardzo dobrze przemyślana. Jeszcze więcej czasu powinno się jednak poświęcić na znalezienie odpowiedniej oferty. Kredyty gotówkowe w Szczecinie są dość łatwo dostępne, bo oferuje je każdy funkcjonujący tutaj bank, a tych jest bardzo dużo. Trzeba mieć jednak na uwadze, że poszczególne warunki mogą się od siebie bardzo różnić.


Przy wyborze kredytu gotówkowego bardzo dobrze trzeba przemyśleć okres, na jaki chcemy go zaciągnąć. Wielu klientów w ciemno mówi, że chce kredyt na 10 lat, bo chcą mieć najniższą ratę. Najczęściej tak się dzieje, jednak najniższa rata nie oznacza najtańszego kredytu. Jest wręcz odwrotnie – im dłuższy okres kredytowania, tym większe całkowite koszty kredytu. Dlatego warto poznać, jak będzie wyglądała rata przy 7, 8 czy 9 latach. Często różnice są minimalne, a można dzięki temu zaoszczędzić sporo pieniędzy.


W tym przypadku nieoceniona jest pomoc doradcy finansowego ze Szczecina, który jest w stanie przygotować kilkanaście wariantów ofert kredytowych. Każda zostanie szczegółowo z nami omówiona, z uwzględnieniem wszystkich plusów i minusów.


Kredyt gotówkowy - który najlepszy w tym roku?

Nie ma jednego banku, który byłby najlepszy dla wszystkich klientów. Są oczywiście takie, które oferują bardzo atrakcyjne warunki, jednak nie są one dostępne dla wszystkich klientów. Każda instytucja ma własny profil idealnego klienta i dopiero jeżeli spełniamy wszystkie kryteria, to możemy liczyć na dobrą ofertę.


Wybór banków jest bardzo duży. Dodatkowo każdy z nich na kilka ofert dotyczących kredytów gotówkowych. W jaki więc sposób dokonać wyboru tej najlepszej? Trzeba wszystkie porównać. Mało kto może sobie jednak na to pozwolić. W pierwszej kolejności trzeba by było odwiedzić kilkanaście placówek, w każdej z nich odpowiadać na te same pytania, a na koniec porównać otrzymane informacje. Jest jednak pewna droga na skróty, z której zdecydowanie warto skorzystać.


Wystarczy skorzystać z pomocy, której udzielają Doradcy Finansowi ze Szczecina. Dokonają oni dla nas bezpłatnego porównania wielu ofert kredytów gotówkowych. Pomogą również w wyborze tej najlepszej. Wszystko więc możemy załatwić u jednej osoby i w jednym miejscu. Jest to niesamowite udogodnienie, z którego powinna skorzystać każda osoba, planująca zaciągnięcie kredytu gotówkowego.


Doradcy Kredytowi ze Szczecina - dlaczego warto nam zaufać?

Każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z naszych usług, może liczyć na kompleksową i fachową pomoc. Do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób. Doskonale wiemy o tym, że każdy klient jest inny i może mieć różne potrzeby. Na pierwszym spotkaniu zawsze staramy się wszystko jak najczytelniej wyjaśnić. Tłumaczymy niektóre pojęcia oraz omawiamy cały proces ubiegania się o kredyt. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy klient jest doskonale we wszystkim zorientowany i zależy mu na szybkim załatwieniu sprawy. Wówczas od razy przystępujemy do konkretnego działania.


Naszych doradców cechuje niezależność. Oznacza to, że nie są oni powiązani z żadnym bankiem i nikt nie narzuca im z góry, jakie oferty mają proponować. Zawsze kierują się dobrem klienta, bo tylko w taki sposób mogą zdobyć jego zaufanie, które jest niezbędne do nawiązania długofalowych relacji.


Decydując się na nasze usługi nie musisz się martwić o załatwianie formalności. Tym również zajmiemy się za Ciebie. Przygotujemy odpowiednie formularze, pomożemy je odpowiednio wypełnić, a następnie przekażemy je do banku. Następnie będziemy nadzorować cały proces kredytowy, a Ty w spokoju będziesz mógł oczekiwać na umowę kredytową.


Nasze usługi są całkowicie bezpłatne. Nie oznacza to oczywiście, że pracujemy za darmo. Nasz zarobek pojawia się w momencie, gdy skorzystasz za naszym pośrednictwem z oferty jakiegoś banku. Wówczas dzieli się on z nami prowizją. Ty z tego tytułu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Dostajesz dokładnie taką samą ofertę, jaka czekałaby na Ciebie wybrana najlepsza oferta dostępna w danej chwili na rynku.

 
  • 8:00 - 17:00
  • nieczynne