Doradca Finansowy Goleniów, Doradca Kredytowy czy Ekspert?

Bezpłatne porównanie ofert kredytów bankowych w Goleniowie

Planujesz zakup domu, bądź mieszkania? Może czas odświeżyć jego wygląd? Marzysz o nowym aucie lub chcesz napędzić swoją firmę do wykonania kolejnego kroku w jej rozwoju, ale potrzebujesz w tym celu dodatkowego wsparcia w postaci adekwatnego do sytuacji kredytu? Właśnie trafiłeś w idealne miejsce, gdyż eksperci finansowi z Goleniowa są specjalistami w kwestii udzielania wszelkiego rodzaju form kredytowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Goleniowie i okolicach

Telefon: +48 533 88 78 78

Doradca Finansowy Goleniów - Doradca Kredytowy czy Ekspert Finansowy?

Doradcy finansowi z Goleniowa to wysoko wyspecjalizowani eksperci, związani przede wszystkim z działalnością związaną z różnymi ofertami kredytowymi. Ludzie, którzy tu pracują są w pełni niezależnymi pośrednikami finansowymi wykonującymi swoje usługi na linii między kredytobiorcą, a bankami. Brak zależności związanej z jakąkolwiek instytucją finansową umożliwiającą zaciąganie kredytów, a co za tym idzie brak konieczności realizacji określonych planów finansowych danego banku skutkuje możliwością otrzymania obiektywnej oferty kredytowej, która będzie najlepszym wyborem, wobec aktualnej sytuacji klienta. To pewność rzetelnej, sumiennie wykonanej selekcji przeprowadzonej wśród wielu różnych banków w jednym miejscu, a następnie przekazanie pełnego obrazu sytuacji klientowi. Związane z tym są informacje oczywiście dotyczące czekającej raty kredytu, którą kredytobiorca będzie co miesiąc musiał pokrywać ze swoich środków, ale też wszelkie prowizje, marże, czy też inne opłaty, które są następstwem zaciągniętej pożyczki. Doradcy finansowi z Goleniowa bazują w wykonywaniu powierzonych im obowiązków służbowych na ogromnym doświadczeniu i rozległej wiedzy w kwestiach związanych z kredytami. Na bieżąco zapoznają się z aktualnym ofertami przygotowywanymi przez banki, ich promocjami i pakietami oferowanymi do nabycia przez kredytobiorców. Pozwala to na doradztwo w najlepszym tego słowa znaczeniu, gdyż bazując na indywidualnych potrzebach i oczekiwania swoich klientów, mogą przedstawić im stosowne w tym celu oferty.

Istotnym elementem jest fakt, że cała usługa związana z procesem doradztwa finansowego w Goleniowie jest całkowicie bezpłatna. Oznacza to, że klient z tytułu przygotowania oferty, zaprezentowania jej pozytywnych oraz negatywnych aspektów, zebrania dokumentacji, pomocy przy prawidłowym wypełnieniu wszelkich zgód, oświadczeń, upoważnień, czy wniosków o udzielenie kredytu oraz przesłania jej do banku nie poniesie absolutnie żadnych kosztów.

Korzystając z usług ekspertów finansowych z Goleniowa to również oszczędność czasu. Jak wspomniano wcześniej oferty kredytowe przygotowywane przez pracujących tu doradców dotyczą selekcji spośród dostępnych wielu różnych banków. Gdyby potencjalny kredytobiorca chciał na własną rękę otrzymać podobne rozeznanie w aktualnych możliwościach kredytowych, zajęłoby mu to dużo więcej czasu. Nie wspominając już nawet o tym, że oferty takie prezentowane byłyby przez zatrudnionych tam pracowników, którzy realizując określone plany finansowe tej konkretnej instytucji, prawdopodobnie mają z tego tytuł przewidzianą premię. Wpłynąć to może na poziom obiektywizmu w przedstawieniu oferty kredytowej, na pierwszy plan wskazując pozytywne cechy prezentowanej możliwości pożyczkowej, przy jednoczesnym pominięciu jej negatywnych aspektów. 

Przygotowanie zindywidualizowanej oferty kredytowej klientowi u doradcy finansowego w Goleniowie nie jest związane ze zbędnymi pytaniami w BIK. 

Słowem podsumowania, eksperci finansowi z Goleniowa to wysokiej klasy specjaliści w swojej dziedzinie, która związana jest z następującymi kredytami:

  • kredyty hipoteczne,
  • kredyty gotówkowe,
  • kredyty dla firm,
  • kredyty konsolidacyjne,
  • kredyty samochodowe,
  • wszelkie inne formy.

Kredyty hipoteczne Goleniów

Kredyty hipoteczne stanowią duży procent wszystkich składanych przez ekspertów finansowych z Goleniowa. Związane są one z zakupem lub budową domu. Dotyczą też zakupu mieszkania i jego remontu. Poprzez kredyt hipoteczny nabyć można również działkę lub lokal usługowy. Jest to forma kredytu długoterminowego. W zależności od potrzeb i możliwości potencjalnego przyszłego kredytobiorcy, przygotowana oferta może dotyczyć rozłożenia spłaty zaciągniętego kredytu na okres 20, 25, a maksymalnie nawet 35 lat. Warunkiem, który stawiają banki jest górna granica wieku, do której kredyt musi być spłacony, a z reguły określony limit to 70 lat. 

Przy udzieleniu kredytu hipotecznego, jego zabezpieczeniem jest kredytowana nieruchomość. Bank oczekuje dokładnej jej wyceny, którą przygotowuje profesjonalny rzeczoznawca. W przypadku zadłużenia względem banku, nie płacenia rat, bank ma prawo do przejęcia i zarządzania daną nieruchomością.

Kredyty hipoteczne są składową kilku czynników. Należą do nich:

  • oprocentowanie nominalne,
  • prowizje,
  • obowiązkowe lub dodatkowe ubezpieczenia

Warto zaznaczyć, że oprocentowanie jest zmienne. W zależności od poziomu aktualnie obowiązujących stóp procentowych i WIBOR 3 lub 6 - miesięczny.

Decydując się na kredyt hipoteczny, kredytobiorca musi liczyć się z obowiązkiem wniesienia określonego wkładu własnego na poziomie minimum 10 lub 20% wartości danej nieruchomości.

Kredyty gotówkowe Goleniów

Kredyt gotówkowy jest formą pożyczki konsumpcyjnej. Z reguły nie ma określonego celu, na który kredytobiorca ma przeznaczyć środki, które zostały przelane na wskazane przez niego rachunek bankowy, choć mogą być takie sytuacje np. kredyt na lodówkę, czy telewizor. 

Kredyty gotówkowe nie wymagają zabezpieczenia co czyni je łatwiejszymi do uzyskania, ale też droższymi niż kredyty hipoteczne. Maksymalnym czasem kredytowania w tym przypadku jest okres 10 lat od daty zaciągnięcia pożyczki.

Kredyty dla firm Goleniów

Jest to rodzaj kredytu, który przygotowany jest dla osób posiadających założoną działalność gospodarczą. Nie może więc, takiej formy pożyczki zaciągnąć osoba fizyczna pracująca np. na umowę o pracę. 

Kredyt dla firm w Goleniowie udzielany jest na związane z prowadzonym przedsiębiorstwem potrzeby. Mogą to być zarówno potrzeby związane z rozwojem firmy, jak również na pokrycie aktualnych zobowiązań. 

Warunkiem niezbędnym jest tu brak zaległości względem Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 

Kredyty konsolidacyjne Goleniów

Kredyty konsolidacyjne mają na celu zbiór różnego rodzaju zobowiązań kredytobiorcy i ich połączenie w jedno. Z reguły korzyścią jest tu oczywiście jedno miejsce do spłaty kredytu, ale też jedna niższa rata. Bank w tej sytuacji pokrywa zobowiązania klienta, samemu stając się jego wyłącznym wierzycielem. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Goleniowie i okolicach

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyty samochodowe Goleniów

Jest to forma kredytu dla osób poszukujących możliwości sfinansowania swojego wymarzonego środka transportu. Może dotyczyć zarówno pojazdów nowych, jak również używanych. Górną granicę wieku pojazdu, banki najczęściej określają jako 8 do maksymalnie 10 lat od roku jego opuszczenia linii produkcyjnej. Jest to rodzaj kredytu celowego, a więc bank udziela zobowiązania konkretnie na dany pojazd. Podobnie jak w przypadku kredytów hipotecznych, ten rodzaj kredytu wymaga zabezpieczenia, którym z reguły jest finansowany pojazd. Nie spłacając więc, zaciągniętego kredytu samochodowego, kredytobiorca może liczyć się z utratą środka lokomocji na rzecz banku do jego dalszych dyspozycji. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest tu fakt, że do momentu spłaty zobowiązania, właścicielem pojazdu jest bank świadczący dany kredyt samochodowy, natomiast kredytobiorca jest współwłaścicielem, bądź określony jest jako użytkownikiem danego pojazdu.

Kredyt samochodowy wiąże się z obowiązkowym zakupem polisy AC przez użytkownika pojazdu.

Bezpieczny kredyt 2% Goleniów - darmowe wsparcie Eksperta

Odkryj uroki Goleniowa dzięki wyjątkowej ofercie kredytu 2%! Program "Bezpieczny Kredyt 2%" to szansa na spełnienie marzenia o swoim własnym mieszkaniu w tym uroczym mieście. Oprocentowanie kredytu wynoszące tylko 2% pozwoli Ci oszczędzić na spłacie, a dopłata do rat przez 10 lat sprawi, że mieszkanie będzie bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Skorzystaj z pomocy ekspertów finansowych w Goleniowie i zrealizuj swoje mieszkalne marzenia dzięki kredytowi 2% w "Bezpieczny Kredyt 2%".