Doradca Kredytowy Szczecin opinie – Doradca Finansowy

Jeśli szukasz polecanego Doradcy Finansowego ze Szczecina to dobrze trafiłeś! Sprawdź opinie na temat pracy naszych ekspertów. Poniżej prezentujemy Państwu opinie wystawione przez naszych klientów z na portalach Google Moja Firma oraz Facebook. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Dziękuję za pomoc przy kredycie. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, dlatego polecam wszystkim zainteresowanym.

Marek Migacz

Współpraca bardzo udana, obniżyliśmy RRSO o 6%

Dominik Wójcik Lesiak

Wszystkie banki w jednym miejscu! To mi się podoba 🙂 Wielkie dzięki za pomoc w wybraniu oferty kredytu hipotecznego w Szczecini

Firma Odkrywca Historii

Sprawna pomoc przy porównaniu kredytów hipotecznych w Szczecinie. Obsługa bardzo uprzejma i na wysokim poziomie. Za pomoc w doborze kredytu nie zapłaciłam ani złotówki! Polecam

Beata Pietruszka

Pomogli mi przy kredycie gotówkowym. Dużym plusem jest aktualna oferta wszystkich banków - dzięki temu nie musiałam szukać na własną rękę. Zdecydowanie polecam

Karolina Fiołek

Z czystym sumieniem polecam usługi Doradców Kredytowych ze Szczecina. Udało się szybko uzyskać korzystny kredyt i przejść całą procedurę bardzo sprawnie. Za porównanie kredytów nie zapłaciłem ani złotówki, dziękuję serdecznie i jeszcze raz polecam wszystkim!

Łukasz Bruski

Najlepsza kancelaria finansowa w Szczecinie. Profesjonalne podejście do klienta. Od początku pilnują wszelkich formalności i dosłownie prowadzą klienta za rękę przez cały proces kredytowy. Szkoda czasu na chodzenie samemu po bankach dlatego polecam wszystkim którzy są zainteresowani kredytem hipotecznym w Szczecinie.

Julita Werner

Polecam! Sprawna pomoc przy konsolidacji zobowiązań kredytowych.

Jacek Grotha

Pomogli mi przy kredycie hipotecznym, wszystko przebiegło sprawnie, doradcy bardzo rzeczowi i profesjonalni w swoim zawodzie. Polecam.

Adam Dzwonkowski

Bardzo rzetelna kancelaria finansowa, pracujący tu doradcy są bardzo zaangażowani i pomocni. Moja sprawa odnośnie kredytu gotówkowego została załatwiona bardzo sprawnie. Polecam wszystkim i dziękuję za pomoc.

Dominik Mirosław

Bardzo profesjonalny doradca kredytowy, bogata oferta, duże rozeznanie w procedurach bankowych oraz pomoc we wszystkich formalnościach. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Anna Gąsienica

Wszystkie banki w jednym biurze, fachowa pomoc przy porównaniu ofert banków, bezpłatna pomoc przy formalnościach związanych z wnioskiem kredytowym. Polecam wszystkim zainteresowanym pomocą przy kredycie bankowym w Szczecinie. Mega profesjonalne podejście!

Tomasz Nowalski

Serdecznie polecam firmę Niezależnych Doradców Kredytowych ze Szczecina pracują tam profesjonaliści, którzy bardzo skutecznie i sprawnie działają. Szybka, kompleksowa pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w Szczecinie, pełne wsparcie w całym okresie trwania usługi i bezproblemowy kontakt. Naprawdę polecam :)

Mateusz S.

Bardzo sprawna pomoc przy doborze kredytu firmowego na rozwój małego warsztatu samochodowego.Bardzo profesjonalni doradcy i szeroka oferta.Polecam 10/10

Piotr Wlizło

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Profesjonalny i rzetelny, zna się na branży finansowej. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pełne zaangażowanie jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Polecam każdemu zainteresowanemu bezpłatnemu porównaniu kredytów w Szczecinie.

Andrzej Drzewiecki

Bardzo profesjonalna obsługa, szybko sprawnie i rzeczowo. Doradca Kredytowy podpowiada co i jak załatwić. Pomoc przy formalnościach i negocjowanie lepszych warunków dla klientów - polecam wszystkim zainteresowanym kredytem w Szczecinie i dziękuję za pomoc.

Piotr Bartel

Profesjonalna firma, rzeczowe porady dotyczące kredytów bankowych

Sławek Mizuri

Rzetelny i uczciwy doradca finansowy! Potrzebowałam kredytu hipotecznego na zakup mieszkania w Szczecinie i pośrednik pokazał mi jakie są aktualne oferty banków dzięki czemu mogłam wybrać dla siebie kredyt z niską ratą i na okres taki jak chciałam. Polecam wszystkim i dziękuję za pomoc. Julita.

Julita Wiśniewska